Historia Happyfugu

Historia Happyfugu to historia miłości do Międzyzdrojów. Pierwszy raz przyjechałam tutaj w 1986 roku i od razu zakochałam się w tym miasteczku. Wiele się od tego czasu zmieniło, ale od początku ….

Moim osobistym wkładem w zmiany Międzyzdrojów to Happyfugu, przytulne i dopieszczone domki letniskowe otoczone zielenią.

Wspaniali ludzie, prężnie rozwijająca się infrastruktura, bliskość przyrody i ta mieszanka – spokój przeplatany niezapomnianymi imprezami sprawiły, że postanowiłam tu stworzyć mój drugi dom.

Kiedyś „ktoś“ otwierał mi drzwi, dzisiaj ja chcę gościć Państwa i zadbać o to, abyście mogli wypoczywać, zwiedzać oraz bawić się do białego rana.

Jestem do Państwa dyspozycji i odpowiem chętnie na wszystkie Wasze pytania. Zadbam o to, aby Wam niczego nie zabrakło.

Życzę Państwu samych słonecznych dni. Gdy jednak będzie brzydka pogoda, to proszę mi uwierzyć, w Międzyzdrojach nie ma miejsca na nudę. To małe miasteczko tętni życiem 24h na dobę.

Maria Tywonek-Redka

Strona internetowa

happyfugu.pl

Adres

Happyfugu
ul. Nowomyśliwska 20a
72-500 Międzyzdroje

Atrakjce w Międzyzdrojach

Plaża w Międzyzdrojach

Bałtycki Park Miniatur

Bałtycki Park Miniatur i Świat Kolejek w Międzyzdrojach to 45 minut zwiedzania miniaturowego świata. Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach to jeden z najpiękniejszych takich parków w Polsce.

Czytaj dalej
WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner