Bałtycki Park Miniatur

Bałtycki Park Miniatur i Świat Kolejek w Międzyzdrojach to 45 minut zwiedzania miniaturowego świata. Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach to jeden z najpiękniejszych takich parków w Polsce.

Można tam zobaczyć między innymi modele najciekawszych latarni morskich oraz innych zabytków, makietę miniaturowych kolejek, które usytuowane są na powierzchni 500 m kw. W tym muzeum możemy zobaczyć projekt Kościoła w Trzęsaczu, zamek w Malborku, bramę brandenburską z Berlina, bramę holsztyńską oraz stocznię gdańską.

Bilet ulgowy kosztuje 17 zł, cena dotyczy dzieci, młodzieży, studentów, seniorów, emerytów, rencistów oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Bilet normalny kosztuje 20 zł.

Odległość Bałtyckiego Parku Miniatur od domków letniskowych Happyfugu to 16 minut pieszo.

Strona internetowa

baltyckiswiatminiatur.pl

Adres

Bałtycki Park Miniatur
ul. Nowomyśliwska 98
72-500 Międzyzdroje

Atrakjce w Międzyzdrojach

Klub golfowy Amber Baltic Golf Club Międzyzdroje Kołczewo

Klub Golfowy Amber Baltic

Wszyscy fani golfa mogą zagrać partię w Amber Baltic Golf Club. Warto wspomnieć, iż  Klub Golfowy Amber Baltic jest jednym z pierwszych klubów golfowych w Polsce.

Czytaj dalej
Wnętrze domku letniskowego w Międzyzdrojach Happyfugu

Historia Happyfugu

Historia Happyfugu to historia miłości do Międzyzdrojów. Pierwszy raz przyjechałam tutaj w 1986 roku i od razu zakochałam się w tym miasteczku. Wiele się od tego czasu zmieniło, ale od początku ….

Czytaj dalej