Kawcza Góra

Niekończące się wydmy, Parki Narodowe, piękne krajobrazy sprawiają, iż polskie wybrzeże jest niezwykle popularnym miejscem dla pasjonatów przyrody.

Najwyższe klify można dostrzec na wschód od Międzyzdrojów. Jednym z takich miejsce jest Kawcza Góra. Punkt widokowy Kawczej Góry zlokalizowany jest nad klifem, na wysokości 56,9 m n.p.m. Dotrzeć na ten punkt możemy pieszo, podążając czarnym szlakiem. Można również podjechać samochodem i zostawić go na parkingu.
Widoki z Kawczej Góry w Międzyzdrojach są naprawdę zdumiewające.

Warto nadmienić, iż Kawcza Góra była bardzo popularnym miejscem podczas II wojny światowej. Istniała tam kawiarnia, która niestety nie przetrwała po zakończeniu Wojny.

Odległość Kawczej Góry od domków letniskowych Happyfugu to 4 minuty samochodem, a pieszo około 30 minut.

 

Atrakjce w Międzyzdrojach

Festiwal Gwiazd Międzyzdroje

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Pierwszy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach odbył się w roku 1996, a w 1997 roku otwarto słynną Aleję Gwiazd. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach przyciąga setki turystów, którzy chcą zobaczyć swoich idoli.

Czytaj dalej
Festiwal Indii w Miedzyzdrojach

Festiwal Indii w Międzyzdrojach

Festiwal Indii to zdecydowanie największa i najsłynniejsza impreza orientalna w Polsce. W wielkim skrócie Festiwal Indii w Międzyzdrojach to kilka godzin programu scenicznego, pokazów jogi, tańców, sztuk walki , teatrzyków, pokazów kulinarnych.

Czytaj dalej
Plaża w Międzyzdrojach

Bałtycki Park Miniatur

Bałtycki Park Miniatur i Świat Kolejek w Międzyzdrojach to 45 minut zwiedzania miniaturowego świata. Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach to jeden z najpiękniejszych takich parków w Polsce.

Czytaj dalej