Restauracja Papillon Międzyzdroje

Odkryj jedyną, wyjątkową francuską restaurację w Międzyzdrojach – Papillon. 

Wykwintne dania, serwowane są na pięknych, kolorowych talerzach. Z całego serca możemy polecić sałatkę z grillowanym kurczakiem, antrykota z pieczonymi ziemniakami i na samym końcu wisienkę na torcie, czyli schab wolno pieczony z dzika w sosie grzybowym z buraczkami figowymi.

Według nas jest to jedna z najlepszych restauracji w Międzyzdrojach. Wnętrze restauracji Papillon otula gustowny wystrój, a kwieciste dekoracje sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowo i jedyne w swoim rodzaju.

Strona internetowa

facebook.com/papillonrestauracja

Adres

Restauracja Papillon
Plac Neptuna 4/4c
72-500 Międzyzdroje

Atrakjce w Międzyzdrojach

Festiwal Gwiazd Międzyzdroje

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Pierwszy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach odbył się w roku 1996, a w 1997 roku otwarto słynną Aleję Gwiazd. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach przyciąga setki turystów, którzy chcą zobaczyć swoich idoli.

Czytaj dalej
Klub golfowy Amber Baltic Golf Club Międzyzdroje Kołczewo

Klub Golfowy Amber Baltic

Wszyscy fani golfa mogą zagrać partię w Amber Baltic Golf Club. Warto wspomnieć, iż  Klub Golfowy Amber Baltic jest jednym z pierwszych klubów golfowych w Polsce.

Czytaj dalej
Plaża w Międzyzdrojach

Bałtycki Park Miniatur

Bałtycki Park Miniatur i Świat Kolejek w Międzyzdrojach to 45 minut zwiedzania miniaturowego świata. Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach to jeden z najpiękniejszych takich parków w Polsce.

Czytaj dalej